+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Hafif Yük Rafı

Hafif Yük Rafı

Hafif yük rafları hafif ve küçük ürünler için birebirdir. Etkin alan kullanımı sağlayan hafif yük raf sistemleri mağaza da alan kullanımı i&...

Daha Fazla

Geçmeli Raf Sistemi

Geçmeli raf sistemleri küçük ürünler için depolamaya en uygun raf sistemlerindendir. Diğer raf sistemleri ile de uyumlu ...

Daha Fazla
Geçmeli Raf Sistemi
Yapı Market Rafı

Yapı Market Rafı

Yapı Market Rafı sağlam ve düzenli olarak ürünlerin yerleştirilebilecek raf sistemidir. Yapı Market Raf sistemleri ahşap ve metal olmak üzere 2 kısma ayrılır. Kullanım amacına g&...

Daha Fazla

Ara Seperatörlü Raf

Ara Seperatörlü Raflar mağazalarda kullanım amacına göre özel tasarımlı olan raf sistemleridir. Verimli ve düzen açı...

Daha Fazla
Ara Seperatörlü Raf

Hafif ve Orta Yük Depo Raf Sistemleri

Fabrika ve depoların iş verimliliği sağlamak için başvurduğu depo raf sistemleri, depoların, işletmelerin ölçek büyüklüğüne göre belirlenir. Genellikle küçük ve orta ölçekli depo ve fabrikalar için ideal raf sistemleri, hafif ve orta yük depo raf sistemleridir. Raf sistemleri, depolama kolaylığı, erişim kolaylığı ve etkili alan kullanımı için gereken sistemlerdir. Hafif yük depo raf sistemleri ve orta yük depo raf sistemleri işletmelerin ürünlerine erişimini kolaylaştırmakta ve depo alanlarını en etkili şekilde kullanımını sağlamaktadır.

Hafif ve Orta Yük Depo Raf Sistemleri Başlıca Şunlardır:

Hafif Yük Rafı

Kullanışlı tasarımı ile hafif yükler için ideal raf sistemlerinden olan hafif yük rafı, işletmelerin ilk tercihlerindendir.

Geçmeli Raf Sistemi(Mini Rack Raf Sitemi)

Farklı boyutlarda ürünlerin depolanmasına en pratik çözüm geçmeli raf sistemlerini(mini rack raf sistemleri) kullanmaktır. Geçmeli raf sistemleri ihtiyaca göre farklı boyutlarda ürünlerin depolanmasını kolaylaştırır.

Yapı Market Rafı

Raf sistemleri çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerin depo yönetimini sağlar. Raf sistemleri içerisinde yapı market rafları, yapı market mağazalarında kullanılan ideal depolama sistemidir. Yapı market rafı, hırdavat raf sistemi olarak da adlandırılır.

Ara Seperatörlü Raf

Depolama alanlarından verim elde etmek için geliştirilen raf sistemlerinden biri de ara seperatörlü raflardır. Ara seperatörlü raflar ürünlerin ayrımını sağlayan raf sistemlerindendir.

Hafif ve Orta Yük Depo Raf Sistemleri Neden Tercih Edilmelidir?

Hafif ve Orta Yük Depo Raf Sistemleri Depo Verimliliği Sağlar

Fabrika ve depolarda alan yönetimi ve etkili kullanımı kaçınılmaz bir gereksinimdir. Raf sistemleri bu gereksinimlere cevap vermeyi hedefler. Depo ve fabrikalarda alanın etkili kullanımı için tercih edilen raf sistemleri ise hafif yük depo raf sistemleri ve yükün orta ölçekli olması durumunda orta yük depo raf sistemleridir. Hafif ve orta yük depo raf sistemlerinde dikey depolama kullanımı alan yönetimini verimli hale getirmektedir.

Hafif ve Orta Yük Depo Raf Sistemleri İzleme ve Kontrol İmkanı Sunar

Güncel hafif ve orta yük depo raf sistemleri ile işletmelerin envanterlerini izlemesi ve kontrolü kolaylaşmaktadır.

Hafif ve Orta Yük Depo Raf Sistemleri Güvenlidir

Hafif yük depo raf sistemleri ve orta yük depo raf sistemleri güvenlik özellikleri, işletmelerin ürünlerini güvenli bir şekilde depolamasını sağlar.

Hafif ve Orta Yük Depo Raf Sistemlerinde Montaj ve Ayarlanabilirlik

Raf sistemleri kolay monte ve demonte özellikleri ile öne çıkar. Hafif yük depo raf sistemleri ve orta yük depo raf sistemleri kolay montaj ve ayarlanabilme özelliğine sahiptir.