+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Reyon Market Raf Sistemleri / Orta Reyon Ünite

Orta Reyon Ünite

Orta Reyon Ünite

Mağazalarda dikkat çekmek için orta alan boşluklarında teşhire ayrılan orta reyon üniteler akıllı çözümler sunar. Orta reyon üniteleri mağazalarda orta alanlardaki teşhir birimleridir. Market raf sistemlerinde orta reyon üniteleri, stratejik konumlardadır. Orta reyon ünitelerin amacı müşteri dikkatini çekmek ve kolay erişimdir. Ele alınan yönler dolayısıyla mağazaların sacayaklarından biri orta reyon ünitelerdir.

Orta Reyon Üniteler Merkezi Pozisyona Sahiptir

Market ve mağazalarda orta reyon üniteler, mağazanın ortasında bulunur. Böylelikle orta reyon üniteler kolaylıkla görülebilen ve erişilebilen konumlardadır.

Orta Reyon Üniteler Dikkat Çekicidir

Özel teşhir ve tasarım öğeleri barındıran orta reyon üniteler müşterilerin dikkatini çekmeyi başarır. Aydınlatma ve görsel öğelerle orta reyon üniteler, ürünleri dikkat çekici hale getirir.

Orta Reyon Üniteler Çeşitli Ürünleri Sergilemeyi Sağlar

Market raf sistemlerinde müşteriye geniş ürün seçenekleri sunmak için orta reyon üniteler çeşitli ürünleri bir araya getirir. Bu şekilde müşterilerin farklı ürünleri keşfetmesine imkan suna orta reyon üniteleri, çapraz satışı artırabilir.

Orta Reyon Ünitelerin Tasarımı İlgi Çekicidir

Orta reyon üniteler ilgi çekici tasarımları ile hoş bir alışveriş deneyimi sunar.

Orta Reyon Üniteler Promosyon ve Kampanya Alanlarıdır

Özel teklifler, yeni ürünler, indirimler için orta reyon üniteler kullanılır.

Orta Reyon Üniteler Satış Artırma Potansiyeline Sahiptir

Orta reyon ünitelere konulan ürünler stratejik amaçlar güder. Bu sayede ürünlerin satışını artırmaya yardımcı olan orta reyon üniteler kar payını yükseltir.

Orta Reyon Üniteler Alışveriş Yolculuğunu Yönlendirir

Mağazada müşterilerin dolaşma yolunu belirleyerek alışveriş yolculuğunu yönlendirebilen orta reyon üniteler daha fazla ürün görülmesini sağlar.