+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Reyon Market Raf Sistemleri / İç Köşe Reyon Ünite

İç Köşe Reyon Ünite

İç Köşe Reyon Ünite

İç köşe reyon üniteler dükkanların köşeleri için tasarlanmış özel ünitelerdir. İç köşe reyonlar ürünleriniz için birebir köşelik konumunda olan üniteler çok kullanışlı olup portatif imkana sahiptir. Kullanım amacına göre değişiklik gösteren iç köşe reyon ünitelerimiz koyacağınız ürünlere göre farklılık gösterebilmektedir. Kullanışlı olan iç köşe reyon üniteler dirençli sağlam ve erişim kolaylığı açısından ön plana çıkmaktadır. İç köşe üniteler köşelik yerlerde kullanılacağı için dizilim açısından da erişim açısından da müşterilerimizin istifadesine sunulmaktadır. Birçok çeşidi ile karşımıza çıkan iç köşe reyon üniteler siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Döner iç Köşe Reyon Üniteler

Döner iç köşe üniteler müşteriler açısından popüler bir açıya sahiptir. Ulaşım kolaylığı olarak da döner iç köşe reyon üniteler ideal konumda olup ürünler için birebir konumdadır.

Çekmeceli ve Ayaklı İç Köşe Reyon Üniteler

Küçük ürünler için çekmeceli olan iç köşe reyon üniteler düzen açısından tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Erişim ve estetik açısından göze hitap eden çekmeceli iç köşe reyon üniteler gözde ürünlerimiz arasında yerini alır. Ayaklı iç köşe reyon üniteler ise depolamak için ön planda yerini alır. Ayaklı iç köşe reyonlarımız duvara monte edilmediği için esnek bir yapıya sahiptir.