+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Hafif ve Orta Yük Depo Raf Sistemleri / Geçmeli Raf Sistemi

Geçmeli Raf Sistemi

Geçmeli Raf Sistemi

Geçmeli raf sistemleri küçük ürünler için depolamaya en uygun raf sistemlerindendir. Diğer raf sistemleri ile de uyumlu olan geçmeli raf sistemleri uyum sağlama noktasında ön plana çıkmaktadır. Geçmeli raf sistemleri bünyesinde birçok ürünü barındırma kapasitesine sahiptir. Mağazaya yerleştirilen raflar arasında en kullanışlı yapıya sahip olan geçmeli raf sistemleri orta yerlerde kullanım imkanına olanak sağladığı için erişimi kolaylaştırmaktadır. Ürünlerin depolanması ve arşivlenmesi için birebir olan geçmeli raf sistemleri tercih edilen ürünlerimiz arasında yerini almaktadır. Estetik ve şık görünüme sahip olan geçmeli raf sistemleri gözde ürünlerimizdendir.

Geçmeli Raf Sistemlerinin Başlıca Özellikleri

Kolay Erişim

Mağazanın ortasında veya ara yerlerinde kullanım imkânı olan geçmeli raf sistemleri diğer raflara engel olmadan kolay erişim imkânı sunar. Bu özelliği ise ürünlerin daha görünür ve çıkarılması için erişim kolaylığı sağlar.

Etkili Alan Kullanımı

Geçmeli raf sistemleri deponuzu daha verimli kullanmanıza yardımcı olur. Büyük ve küçük malzemelerin depolanmasına yardımcı olan geçmeli raf sistemleri mağaza da daha çok malzeme konulmasını sağlar.

Tasarımsal Olarak Estetik Olması

Görsel olarak mağaza da geçmeli raf sistemleri gözü yormayan ve kalabalık gösteren raf sistemleri değildir. Ürünler için daha estetik ve düzenli olmasına olanak sağlayan geçmeli raf sistemleri siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.