+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Arşiv Raf Sistemleri / Arşiv Raf (Civatalı) Sistemi

Arşiv Raf (Civatalı) Sistemi

Arşiv Raf (Civatalı) Sistemi

Arşiv Raf Sistemi mağazaların arşiv klasörlerinin depolanmasında birebir tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alır. Raflara koyulacak yüklere göre değişiklik gösteren arşiv raf sistemleri farklı çeşitleri ile ön plana çıkmaktadır. Uzun vadeli ve dayanaklılık olarak kullanıma sunulan arşiv raf sistemleri tercih edilen başlıca avantajları arasında yer alır. Dosyaların ve klasörlerin arşivlenmesi ve muhafaza edilmesi için arşiv rafları faydalanılan ürünlerimiz arasında yerini alır. Ağırlıkları hesap edilerek tercih edilen arşiv rafları konulacak odanın konumuna göre tercih edilmektedir. Düzenli bir şekilde muhafaza edilebilmesi için arşiv raf sistemleri depolama ve saklama konusunda ön plandadır.

 

Arşiv Raf Sistemlerinin Başlıca Özellikleri

Dayanıklı Olması

Arşiv raf sistemleri sağlam malzemelerden yapılmakta olup dayanıklılık konusunda verimli malzemelerimiz arasında yerini alır. En önemlisi uzun vadeli kullanımda olan arşiv raf sistemleri dayanıklı olduğu için tercih edilmektedir.

Güvenlik Tedbiri Alınabilmesi

Yangınlarda en riskli olan yer arşiv raf sistemleri güvenlik almaya elverişli yapıya sahiptir. Güvenlik tedbirleri almaya müsait olan arşiv raf sistemleri bu yönüyle önerilmektedir. Ayrıca duvara sabitlenme konusunda da arşiv rafları dosyaların zarar görmemesi için ve çalışan personellerin güvenliği için de tercih edilmektedir.

Dijital Olanak Sağlaması

Fiziki olarak arşivleme yapılan arşiv raf sistemleri dijital olan arşivleme sistemleri ile uyumlu olduğu için tercihlerin en başında yer alır. Dijital arşiv ve fiziki arşivin aynı arşiv raf sistemlerinde muhafaza edilmesine olanak sağlar.

Erişilebilir Olması

Arşiv raf sistemlerinde genellikle klasör ve dosyalar olduğu için aranan dosyanın kolayca bulunabilmesine yardımcı olur. Etiketleme çalışması yapmak için de arşiv rafları kullanışlıdır. Dosyaların ayrı bölümler ile kategori çalışmalarında arşiv raf sistemleri tercih edilir.