+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Hafif ve Orta Yük Depo Raf Sistemleri / Ara Seperatörlü Raf

Ara Seperatörlü Raf

Ara Seperatörlü Raf

Ara Seperatörlü Raflar mağazalarda kullanım amacına göre özel tasarımlı olan raf sistemleridir. Verimli ve düzen açısından raf sistemlerinde seperatör raf sistemleri için ön planda olan sistemlerdir. Ürünlerin saklanması için birebir olan seperatör raflı sistemler tercih ediliyor. Uygun bir şekilde yerleşimi sağlayan raflar birbirine çarpmasını engellemek için seperatör raflar tercih edilmektedir.

Ürünlerin stoklanması ve takibi açısından da tercih edilen raflar seperatör raflardır. Raf ayırıcıları olarak da geçen seperatör olarak isimlendirilmektedir. Ürünlerin organizesi açısından önem taşıyan seperatör raf sistemleri mağazada çalışan personeller için erişim kolaylığı sağlamaktadır.

Ara Seperatörlü Raf Çeşitleri

Düzenleme ve Kategori

Mağazada bulunan personeller açısından ve müşteriler için kullanım kolaylığı ve kategori için ara seperatör raflar ilk sırada yerini almaktadır. Raf ayırıcı olarak geçen seperatör raflar ayırıcı olarak geçtiği ve kullanım kolaylığı sağladığı için ön plana çıkmaktadır.

Sabit Olarak Kullanılan Seperatör Raflar

Ara seperatör raflar genelde ara bölmelere sahip olan raflar olarak geçmektedir. Düzen açısından ve görüntü açısından sabit olan seperatör raflar kullanım amacına göre tercih edilmektedir.

Ayaklı Seperatör Raflar

Taşınabilir olması açısından daha kullanışlı ve tercih edilen seperatör raflar sağlamlılık olarak tercih edilmektedir. Ürünlerin daha sağlıklı ve iyi sunulabilmesi için seperatörlü raflar tercih edilmektedir.

Dönmeli Seperatörlü Raflar

Dönen mekanizması ile daha fazla ürünün müşteriye sunulması ve erişim kolaylığı olarak arayanların tercih ettiği seperatörlü raflar sınıfında yer almaktadır.

Endüstriyel Seperatör Raflar

Depolama alanı olarak kullanım görmekte ve metal olarak tercih edilen seperatör raflar kilo olarak ağır ürünleri taşımak maksadıyla üretilmiş olup ürünleri ağır olanların tercih ettiği seperatör raflar sınıfında yer almaktadır.

Plastik Seperatör Raflar

Taşınması ve esnek olması açısında ön planda olan seperatör raflar konulacak ürünlere göre tercih edilmektedir.