+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Depo Raf Sistemleri / Drive-in Raf Sistemi

Drive-in Raf Sistemi

Drive-in Raf Sistemi

Düzenli olarak ürün sevkiyatı ve satışı yapan depo usulü çalışan işletmelerde en çok kullanılan raf sistemini drive-in raf sistemi oluşturuyor. Bu sistemlerde ilk giren ilk çıkar ya da ilk giren son çıkar usulü ile depolama yapılıyor. Ürünleri blok şeklinde depolamaya yarayan bu stand sistemi firmamız tarafından üretiliyor. 

Sizlerde depolarınızda kullanım sağlamak için raf sistemlerine ihtiyaç duyuyorsanız firmamızdan dilediğiniz tarza sahip olan raf sistemleri edinebilirsiniz. Kullanışlı ve sağlam yapı taşıyan ürünleri cazip fiyatlarla bizlerden satın alabilirsiniz.

Drive-in Raf Sistemlerinde Kalite

Ürünlerinizi çok daha rahat bir şekilde istiflemek ve bu alanda geniş bir yer ayırmak istiyorsanız drive-in raf sistemi seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Daha büyük boyutlu ürünlerinizi çoklu paketler halinde saklayabileceğiniz bu özel raf sistemlerinde ilk giren ilk çıkar ya da ilk giren son çıkar yöntemini benimseyerek kullanım sağlayabilirsiniz. 
Ürünlerinizi temiz ve düzenli bir şekilde istifleyeceğiniz bu özel raf seçeneklerini firmamızda bulabilirsiniz. Cazip fiyatlarla ve sizin işletmelerine uygun olan seçeneklerle raf sistemleri edinmek istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

Drive-in Raf Sistemlerinde Hızlı Çalışmalar

Mahzen ve depolarınızda kullanmak için drive-in raf sistemi satın almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı raf sistemlerini özellikli bir şekilde üretilmekte ve sizlerin beğenisine sunmaktayız. Kullanımı kolay ve derli toplu bir düzen sağlayacak raf ürünlerini firmamızda bulabilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.