+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Market ve Manav Aksesuarları / Market Yazar Kasa Masası

Market Yazar Kasa Masası

Market Yazar Kasa Masası

Alışveriş yapılan marketlerin olmazsa olmaz ürünü olarak market yazar kasa masası tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Satış danışmanlığı görevini yapan personeller için birebir olan market yazar kasa masası kolaylık sunmaktadır. Satış noktaları için özel tasarlanan market yazar kasa masaları bu iş için özel ürünlerimiz arasında yer alır. Market yazar kasa masası kasaların olduğu yerde bulunduğu için müşterilerin ödeme yapmasına kolaylık sağlar. Market yazar kasa masaları fiş yazıcı, dokunmatik ekran vb. gibi ödeme seçeneklerine göre tasarlanmıştır. Ayrıca market yazar kasa masaları müşterilerin ilgilerini çekebilecek ürünlerinde yerleştirilebileceği bir imkana sahiptir. Müşteri memnuniyetini artırmak için pozitif bir imkana sahip olan market yazar kasa masaları siz değerli müşterilerimizin ilgisine sunulmuştur. Dayanıklı ve şık görünümü ile market yazar kasa masalarını alarak işletmenizde kaliteyi arttırabilirsiniz.

Market Yazar Kasa Masası Özellikleri

Güvenlikli Olması

Hırsızlıklara karşı önlem alma imkanına sahip olan market yazar kasa masaları güvenlik için birebirdir. Marketin genel güvenliği ve izlenmesi de market yazar kasa masalarından yapılır. Ayrıca bu özelliği ile market yazar kasa masası hem kolayca satış yapmak hemde güvenliğe odaklanma imkanına sahiptir.

Paketleme Alanı Olan Yazar Kasa Masası

Satın alınan ürünlerin birden fazla işlem yapılmasına olanak sağlayan market yazar kasa masası ürünlerin paketlenmesi için çok iyi bir imkana sahiptir. Bu alan kasaya yakın bir alanda olduğu için market yazar kasa masaları bu özelliği ile de tercih edilir.

Teknoloji Uyumlu Olan Yazar Kasa Masası

Ödemelerin kolayca yapılacağı son teknolojilere uyum olan market yazar kasa masaları bu özelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Barkod okuyucuları, nakit çekmeceleri, dokunmatik ekranı ile teknoloji dostu olan market yazar kasa masaları ödeme yapılan kısımlarda kolaylık sağlar.

Teşhir Alanına Sahip Olması

Kasada ödeme yapmadan önce bazı özel ürünlerin tanıtımı ve satın alınmasını sağlamak için yeri olan market yazar masası dikkatleri üzerine çeker. Genellikle yan taraf veya ön tarafta olan bu teşhir alanı müşterilerin ilgi odağı haline gelen market yazar kasa masalarında olan bu özellik stratejik bir konuma sahiptir.