+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Depo Raf Sistemleri / Konsol Kollu Raf Sistemi

Konsol Kollu Raf Sistemi

Konsol Kollu Raf Sistemi

Metal sanayi alanında faaliyet sunan ve ürünlerini düzenli bir şekilde istiflemesi gereken firmaların konsol kollu raf sistemleri kullanmaları doğru bir tercihi oluşturur. Bu ürünleri düşmeye karşı emniyetli hale getiren bu raf sistemlerini sizler için sunmaktayız.

Emniyetli olduğu için depo tarzı alanlarda da kullanılan bu raf sistemlerini en kaliteli malzemelerden üretmekteyiz. Depolarınızda yerden tasarruf edeceğiniz bu özel standları firmamızdan satın alabilirsiniz.

Konsol Kollu Raf Sistemlerinde Kalite

Profil, sunta, mdf gibi uzun ve hacimli ürünlerin istiflenmesi gereken her türlü mekân için konsol kollu raf sistemleri üretimi yapmaktayız. Firmamıza ulaşarak konsol kollu raf sistemleri seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Dayanıklı ve sürekli olarak sorunsuz kullanabileceğiniz raf modelleri için bizleri tercih edebilirsiniz. 
Metal, profil ve sac gibi ürünlerinizi depolarınızda rahat bir şekilde bekletebileceğiniz ve sağlam bir şekilde istifleyebileceğiniz, orta ve ağır yük kapasitesine sahip olan ürünleri teşhir edebileceğiniz raf seçeneklerini sunmaktayız. Bizlerden hizmet alarak depolarınızı düzenli ve kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Konsol Kollu Raf Sistemlerinde Sağlam Seçenekler

Raf sistemlerinde dayanıklılık büyük önem taşıyor. Konsol kollu raf sistemleri modellerimiz işletmelerinizde alan yaratacak tarza sahiptir. Sizlerde depolarınızda kullanabileceğiniz sağlam yapıya sahip olan konsol kollu raf sistemleri seçeneklerini yaptırmak veya satın almak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. İşletmelerinize uygun olan her çeşit raf ve stand ürününü bizlerden satın alabilirsiniz. 

Konsol kollu raf sistemi Uzun ve hacimli ürünlerin yüksek yerlerde istiflenmesinde en doğru çözümlerden olan ve avantaj sağlayan bu sistem, her alanda orta ve ağır yükler için kullanılmaktadır.Konsol kollu raf sisteminde İnpa-raf Olarak Adana raf‘da 1 Numarayız.

Kullanım alanları: Profil, sunta, mdf gibi uzun ve hacimli ürünlerin olduğu her alan.