+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Ağır Yük Depo Raf Sistemleri / Konsol Kollu Raf Sistemi

Konsol Kollu Raf Sistemi

Konsol Kollu Raf Sistemi

Ürünlerin depolanmasında kolaylık sağlayan konsol kollu raf sistemi genellikle metal sanayi alanında tercih edilir. Ayrıca ürünlerin sağlam olarak durmasını sağlayan konsol kollu raf sistemi emniyetli olarak depolanmasını sağlar. Özellikle boyu uzun olan ürünlerin depolanmasında tercih edilen konsol kollu raf sistemleri tercih edilir. Avantajlı özellikleri olan konsol kollu raf sistemlerimiz siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Konsol Kollu Raf Sistemi Özellikleri

Alan Verimliliği

Monte edilen konsol kollu raf sistemleri monte edildiklerin yerin alt kısımlarında boşluk oluşmasını sağlar. Depolama için birebir olan konsol kollu raf sistemleri yapım itibari ile dikey alanın kullanılmasına yardımcı olur. Özellikle dar alan ve yüksek tavanlı yerlerde konsol kollu raf sistemleri tercih edilir.

Çeşitliliğe Uygun Olması

Birçok sektörde kullanım imkanına sahip olan konsol kollu raf sistemleri kapsayıcı özelliği ile tercih edilir. Evlerde, ofislerde, depolarda vs. gibi ortamlarda konsol kollu raf sistemleri birebir tercih edilen sebepler arasında yer alır.

Montaj Kolaylığı ve Esnek Yapıya Sahip Olması

Temel olarak basit araç ve gereçler ile kurulumu yapılabilen konsol kollu raf sistemlerinin montajı kolaydır. Kullanım yerine göre duvar delme işlemleri gerektiren durumlarda ise konsol kollu raf sistemleri basit olarak kurulur.

Dayanıklı ve Şık Görünümü

Üretimi metal ve sağlam ahşap ürünlerden yapılan konsol kollu raf sistemleri konsol kollarının taşıma konusunda dayanıklı olduğunu ortaya koyar. Kişisel tercihlere göre renk seçme imkânı olan konsol kollu raf sistemleri dışarıdan bakılınca şık bir görünüme sahiptir.