+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Hafif ve Orta Yük Depo Raf Sistemleri / Yapı Market Rafı

Yapı Market Rafı

Yapı Market Rafı

Yapı Market Rafı sağlam ve düzenli olarak ürünlerin yerleştirilebilecek raf sistemidir. Yapı Market Raf sistemleri ahşap ve metal olmak üzere 2 kısma ayrılır. Kullanım amacına göre farklı çeşitleri olan yapı market rafları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Depolanmak istenen ürünler için yapı market raf sistemi risksiz ve ürünlerin kalitesine zarar vermeden kullanılacak raflardır. Yapı market raf sistemleri uzun ömürlü ve ağır olan ürünlere karşı dirençlidir. Yapı market raflarına koyulan ürünlerin korunması için de birebir olan raflar kapanma olanağı sağlar. Kurulması ve görsel olarak estetik açısından güzel görünüme sahiptir. Ürünlerin yapı market raflarında sergilenmesi ile güzel bir görüntü oluşur.

Yapı Market Rafları Neden Tercih Edilir?

Dayanıklı Olması

Yapı market raf sistemleri konulan ürünlerin ağırlık ve büyüklüklerine göre sağlam bir yapıya sahiptir.

Ayarlanabilir Olması

Kullanım amacı ve koyulacak konumuna göre yapı market rafları portatif bir yapıya sahiptir. Bu özelliği yapı market raflarının tercih edilmesi başlıca sebepler arasında yer alır. Yapı market rafları ayarlama kolaylığı ile başka ürünlerin raflara dahil edilmesine olanak sağlıyor.

Kurulum Kolaylığı

Ürünlerin dizileceği yer ve konumuna göre istenilen yerde kurulumu kolay olan yapı market raf sistemleri kolay bir şekilde sergilenebilmektedir. Kurulum kolaylığı sayesinde yapı market raf sistemleri kolay ve ulaşılabilir bir imkan sağlamaktadır.