+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Ağır Yük Depo Raf Sistemleri / Dış Giydirme Raf Sistemleri

Dış Giydirme Raf Sistemleri

Dış Giydirme Raf Sistemleri

Dış giydirme raf sistemleri tercih edilen yere göre değişkenlik gösterir. Genel olarak ise firmaların dış tasarımında düşündükleri dış giydirme raf sistemleri olarak ön plana çıkar. Dayanıklı bir yapıya sahip olan dış giydirme raf sistemleri alan kullanımına uygun ve çok yer kaplamadan birçok ürünü bünyesinde barındırır. Portatif yapısı ile de ürünlerin kolayca taşınması ve yerleştirilmesi sağlanan dış giydirme raf sistemleri genelde büyük firmalar tarafından tercih edilir. Depo için birebir olan dış giydirme raf sistemleri çatı ve dış cephe ihtiyacını karşılar. Yükseklik olarak da kullanım imkânı oluşturan dış giydirme raf sistemleri alan verimliliği sağlar ve yer kaybını önler. Dış giydirme raf sistemleri akla gelebilecek doğal afetlere karşı da dayanıklıdır. Pratik ve ekonomik açıdan kolaylık sağlayan dış giydirme raf sistemleri tercih edilme sebepleri arasında yerini alır. Düzenli bakımları yapıldığı sürece dış giydirme raf sistemleri uzun ömürlü olur.

Dış Giydirme Raf Sistemlerinin Başlıca Özellikleri

Montaj Kolaylığı

Büyük sistem olan dış giydirme raf sistemleri montaj edilecek yere göre üretildiği malzemelerden ötürü taşınma ve monte işlemlerine kolaylık sağlar. İsteğe göre özel olarak üretilen dış giydirme raf sistemleri montajına kolaylık sağlayan en önemli özelliğidir.

Korunaklı Yapısı

Dış giydirme raf sistemleri dışarıda kurulum yapmaya uygun olduğu gibi rüzgâr, fırtına vb. gibi doğal afetlere karşı da korunaklı bir yapıya sahiptir. Dış giydirme raf sistemleri bu korunaklı özelliği ile uzun ömürlü olarak tercih edilmektedir. Ayrıca yalıtım özelliği ile korumaya olanak sağlayan dış giydirme raf sistemleri su, ısı ve ses yalıtımlarının yapılmasına olanak sağlar.

Estetik Yapısı

Kaba olarak görünen dış giydirme raf sistemleri binaların dış cephesinde olduğu zaman estetiğini ve görüntüsünü bozmayan bir özelliğe sahiptir.