+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Market ve Manav Aksesuarları / Teşhir Havuz Sepeti

Teşhir Havuz Sepeti

Teşhir Havuz Sepeti

Teşhir havuz sepeti ürünlerin mağaza da müşteriye daha rahat sunulabilmesi için birebir üründür. Ürünlerin şeffaf ve detaylı bir şekilde sunulması için müşterilerin ilgisini bu yöne çekme konusunda birebir teşhir havuz sepetlerdir. Kullanım amacına göre çeşitli büyüklükler ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olan teşhir havuz sepetleri sizlerin istifadesine sunulmuştur.

Portatif bir özelliğe sahip olan teşhir havuz sepetlerimiz montaj ve demontaj konusunda kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca teşhir havuz sepetleri müşterilerin ürünleri kolayca incelemesine olanak sağlıyor. Tekerlekli veya sabit olarak seçeceğiniz teşhir havuz sepetlerimiz mağazanızda sizlere kolaylık sağlayacaktır. Şık ve estetik duran telleri ile teşhir havuz sepetlerimiz ilgi odağı haline gelmektedir.

Teşhir Havuz Sepetlerinin Temel Özellikleri

Dayanıklı olması

Sağlam malzemelerden üretilen teşhir havuz sepetleri paslanma ve kırılmaya karşı dayanıklı malzemelerden oluşmaktadır. Alındıktan kısa bir süre sonra değil uzun ömürlü olarak kullanım imkanına sahip olan teşhir havuz sepetleri dayanıklılık konusunda tercih edilmektedir. Üretim yapılırken çelik ve alüminyum türü malzemelerden üretilen teşhir havuz sepetleri sağlamlılık konusunda tercih edilen diğer konular arasında yer alır.

Şık görünüme sahip olması

Metal tellerden oluşan teşhir havuz sepetleri güzel bir görünüme ve müşterilerin ilgisini çeken bir yapıya sahiptir. Metallerin paslanmaması ve parlak olması teşhir havuz sepetlerinde olan ürünleri ön plana çıkarmaktadır.

Kolay taşınabilir olması

Portatif bir yapıya sahip olan telli teşhir havuz sepetleri mağazada yer değiştirmek için rahat hareket etme olanağı sağlamaktadır. Montaj ve demontaj gibi durumlarda teşhir havuz sepetleri kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır.