+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Market ve Manav Aksesuarları / Market Arabası

Market Arabası

Market Arabası

Market arabaları seçilen ürünlerin kasaya kadar taşınması ve mağazada müşterilerin rahatça dolaşabilmeleri için tasarlanmış arabalardır. Kullanılması basit olan market arabaları müşterileriniz tarafından memnuniyetle karşılanacaktır. Tekerlekli ve katlanabilir yapıya sahip olması sebebi ile market arabaları mağazalarda tercih edilmektedir. Hafif yapısı ile müşteriler tarafından tercih edilen market arabaları müşterilerin alışverişini kolaylaştırmaktadır. Pratik ve şık olan market arabaları mağazalarda sık kullanılan araçlardandır.

Market Arabalarının Başlıca Özellikleri

Pratik Olması

Market arabası denilince ilk akla gelen pratik olması ve mağaza içinde ürünlerin taşınmasında kolaylık sağlamasıdır. Tutulan sapı ve itmek için tutulan sapına varana kadar basit ve yormayan bir yapıya sahip olan market arabası bu yönü ile ilgi odağı haline gelmiştir. Market arabası tekerlekli olma özelliği ile mağaza için rahatça hareket edilmesini sağlar.

Market Arabası Kullanım Alanı

Kullanım amacına göre çeşitli büyüklüklerde olan market arabaları alacağınız ürünlere göre imkân sunmaktadır. Çok malzeme alınan bir alışverişlerde büyük market arabaları tercih edilmektedir. Taşıma kapasitesi geniş bir imkana sahip olan market arabası tercih edilme sebeplerinin başında gelir. Mağazalarda boş durduğu zamanlarda da yer kaplamaması için katlanabilir ve iç içe geçmeli olan market arabaları bu özelliği ile mağazalarda alanı verimli kullanmanıza imkân sağlar.

Market Arabaları Neden Tercih Edilmelidir?

Tasarımsal Olarak Göze Hitap Etmesi

Estetiksel ve göze hitap etmesi bakımından ön planda olan market arabaları çeşitli renk seçenek imkânı sunmaktadır. Kullanacak olanlar kullanım imkanına göre bir market arabası modeli seçmektedir. Bu özelliği de tercih edilmesinde en önemli özellikler arasında yer alır.

Dayanıklı Olması

Market arabalarının tercih edilmesindeki bir diğer sebep ise dayanıklı olmasıdır. Dayanıklılığı kuvvetli olan market arabaları çelik veya alüminyumdan üretildiği için sağlamlılığı bir anlamda tescillendiği için tercih edilmesine olanak sağlamaktadır. Kaynak ve bağlantı noktalarının sağlam olması ile de dayanıklı olma özelliğine sahip olan market arabaları tercih edilmektedir.