+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Market ve Manav Aksesuarları / Plastik Market El Sepeti

Plastik Market El Sepeti

Plastik Market El Sepeti

Plastik market el sepetleri genel olarak market vb. yerlerde kullanılan el sepetleri kullanışlı ve şık görünüme sahiptir. Tercih edilmesi gereken ve müşterilere kolaylık sağlayan plastik market el sepetlerimiz hafif olduğu için tercih edilmektedir. Kullanım amacına göre değişiklik sağlayan plastik market el sepetler ona göre tercih edilmektedir. Plastik market el sepetleri müşterileriniz için mağazada alışverişine kolaylık sağlamaktadır. Hafif ve kolay taşınabilme özelliği ile müşterilere pratik bir imkân sunar.

Plastik Market El Sepetlerinin Bazı Özellikleri

Dayanıklı Olması

Plastik malzemelerden üretilen market el sepetlerimiz dayanıklı ve kalitelidir. Hafif olan özelliği ile sağlamlığı açısından bir kaybetmemiş dayanıklı özelliğini korumaktadır. Uzun ömürlü olan plastik market el sepetlerimiz değerli müşterilerimizin tercihine sunulmuştur.

Geri dönüşüme uygun olması

Çevreyi düşünen müşterilerimize geri dönüşüm imkânı sağlayan plastik market el sepetlerimiz geri dönüşüme uygun olarak üretilmiş olup kullanım dışı kaldığında bu plastik el sepetlerini dönüşüme vererek katkıda bulunabilirler.

Tasarımsal özelliği

Plastik market el sepetlerimiz çeşitli renklerde ve üretici firmaların tercihine göre mağaza ile bir bütünlük sağlaması için tercihlerinize sunulmuştur.

Alan verimliliği

Mağazada alan kullanımı açısından çok yer kaplamayan ve alanı verimli kullanmanıza olanak sağlayan plastik market el sepetlerimiz üst üste konularak daha az yer alarak alanı verimli kullanmanızı sağlar.

Taşıma Kolaylığı

Müşterilerin plastik market el sepetlerini taşırken kolaylık sağlayan üst taşıma sapları kolayca ele alınacak şekilde tasarlanmıştır. Kolayca ele alınan plastik market el sepetleri çeşidine göre 2 saptan oluşur.

Sepetin alanı

Plastik market el sepetleri yüzeysel bir alışverişte yeterli büyüklüğe sahip olduğu için tercih edilir. Sağlam olan plastik market el sepetlerimiz ağırlığına göre elde taşımayı kolaylaştırır.