+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Arşiv Raf Sistemleri / Kompakt Arşiv Dolabı

Kompakt Arşiv Dolabı

Kompakt Arşiv Dolabı

Kısıtlı alanlar için tasarlanmış ve birçok dosyanın muhafazası için tercih edilen arşiv dolapları arasında yerini alır. Kompakt arşiv dolapları sık ve birçok dosyayı bünyesinde barındırma özelliğine sahiptir. Çeşitleri çok olan ve birçok özelliği olan kompakt arşiv dolapları tercih edilenler listesinde ilk sırada yer alır. Sıkı olması özelliğiyle verilerin saklanması ve tasarruf sağlanması için birebirdir. Özellikle ofisler, kurumlar, devlet daireleri vb. yerlerde daha çok kullanılan kompakt arşiv dolapları önemli bir yere sahiptir. Güvenli ve düzenli arşivleme için tercih edilen kompakt arşiv dolapları arşivlemenin sağlam olması için tasarlanmıştır. Kompakt arşiv dolapları belgelerin takibi ve yönetimi açısından önerilen depolama hizmetleri arasında yer alır. Birçok özelliği ve sağlamlığı ile kompakt arşiv dolapları siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Kompakt Arşiv Dolap Sistemlerinin Bazı Özellikleri

Güvenlikli Olması

Kompakt arşiv dolapları önemli belgeler için birebir olduğu için güvenlik konusu ön plana çıkmaktadır. Yangın veya başka zarar gelebilecek durumlara karşı kompakt arşiv dolapları tercih edilmektedir. Güvenlik önlemi almaya ve arşiv dolaplarında olan belgelerin zarar görmemesi için dayanıklı olarak tercih edilir. Kilitleme yönetimi ile de güvenliği sağlanan kompakt arşiv dolapları bu özelliği ile sadece yetkili olan kişilerin erişimine olanak sağlamaktadır.

Dijital Uyumluluk

Modern olan bu kompakt arşiv dolaplar dijital olarak arşivlenen depolama ile uyumlu çalışan sistemlere örnek olarak gösterilen sistemler arasında yerini alır. Günümüz teknolojisi ile uyumlu olarak kullanıma uygun olan arşiv dolapları depolanma ve verilerin güvenliği olarak dijital olarak da hizmet verme olanağına sahiptir.

Raflı ve Çekmeceli Özelliği

Genelde kompakt arşiv dolapları çekmeceli ve raflı sistemler olarak tercih edilmektedir. Dosyaların düzeni ve erişilebilir olması açısında arşiv dolaplarının bu özelliği ön plana çıkmaktadır.

Sağlam Bir Yapıya Sahip Olması

Arşiv dolapları denilince dayanıklı olması tercih edilmesinde başlıca sebepler arasında yer alır. Arşiv dolaplarının dayanıklı olmasında en önemli özellikte kullanılan malzemedir. Çelik bir yapıdan yapılan arşiv dolapları taşıma ve kapasite açısından önem taşır.