+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Ağır Yük Depo Raf Sistemleri / Sırt Sırta Raf Sistemi

Sırt Sırta Raf Sistemi

Sırt Sırta Raf Sistemi

Fabrika ve depo gibi alanlarda en çok kullanılan raf sistemleri sırt sırta raf sistemleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu raflar aynı palet ve mekanizma kullanılarak çift taraflı ürün istiflemeyi sağlıyor. Bu durum kolay ve rahat bir kullanımı ortaya çıkarıyor. Firmamız raf sistemleri alanında en kaliteli ürünlerin imalatını yapıyor.

İstiflemeyi kolay hale getiren ve ürün çeşitliliğini tam anlamıyla ortaya koyan raf sistemleri firmamız tarafından sunuluyor. Depo, atölye ve fabrikalarda düzenli istifleme sağlayan raf modellerini sizler için tasarlamaktayız. Sağlam ve dayanıklı olan birinci sınıf malzemeden imal edilen raflarda kolaylıkla ürün teşhir ve sunumlarını yapabilirsiniz. 

Sırt Sırta Raf Sistemlerinde Kaliteli Modeller

Ağır ve daha çok yer kaplayan alanlarda depolama için kullanım sağlanan en kaliteli raf sistemlerini üretmekteyiz. Sırt sırta raf sistemleri yaptırmak ve depolarınızda tertip ve düzeni sağlamak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. 
Özenle tasarlanmış olan raf sistemleri sizlerin mekânınıza uygun olarak da montajlanıyor. Hızlı ve güvenilir çalışmalarımızdan yararlanmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Ağır ve hacimli ürünlerin satış alanları için özel raf sistemlerine ihtiyaç duyuluyor. Bu alanda en kaliteli ürünleri firmamızdan satın alabilirsiniz.

Sırt Sırta Raf Sistemlerinde Profesyonel Dizayn

Raf sistemlerini fabrika ve depolarınıza uygun hale getirmek istiyorsanız firmamızdan sırt sırta raf sistemleri satın alabilirsiniz. Depo ve fabrikalarınızın boyutuna uygun olarak raf sistemleri yaptırmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sırt sırta raf sistemi taşıyıcı ayaklar ve palet ya da kutuları taşıyan traverslerden oluşan ve en sık kullanılan paletli istifleme sağlayan raf sistemidir.

Depo içerisinde koridorda gezen istif makinesi istenilen ürüne istenilen gözden erişebilir ya da ürünü yerleştirebilir.

Sistem ağır paletleri istenilen yüksekliğe güvenli taşıma kapasitesine sahiptir.

Sistem, taşıyıcı traversler tablalar, palet kırılmasını engelleyen ara kollar, ahşap zeminler gibi farklı amaca yönelik tasarlanabilir.

Kullanım alanları: Paletli ve kutulu, ağır ve hacimli ürünlerin depolandığı fabrika, depo vb. alanlar.