+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Market ve Manav Aksesuarları / Manav Reyonu

Manav Reyonu

Manav Reyonu

Marketlerin manav bölümleri ve yalnızca manav olarak çalışma yapan iş yerlerinde manav reyonları son dönemlerde çok modern bir dizayna sahip olarak tasarlanıyor. Bu işletmelerde müşterilere ürünleri net olarak görselleşebilmek ve ürün satın almalarını sağlamak için manav reyonu standları oldukça dizaynif bir yapı taşıyor.

Firmamız manav alanlarının çok daha modern, şık ve temiz olması bakımından özel stand ve reyonlar tasarlıyor. Sağlam ve dayanıklı malzemeden üretmiş olduğumuz ürünler özellikle temiz duruşuyla beğeni alıyor. Manav reyonunda teşhir standları yaptırmak veya satın almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Manav Reyonu Raflarında Modern Tasarımlar

Manav reyonları sebze ve meyvelerin teşhirinde kullanılan özel reyonlardır. Bu bakımdan yıkanmış ürünlerde ıslaklığa karşı dayanıklı olmaları da şarttır. Firmamız manav reyonu tasarımlarında kaliteli ve dayanıklı malzemeleri tercih ediyor. Aynı zamanda paslanmaya ve çizilmeye karşı dayanıklı olan hammaddeleri kullanıyor. 
Sizlerde mağaza, market ve yalnızca manav olarak çalışma yaptığınız işletmelerde kullanmak için manav reyonu satın almak istiyorsanız firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Özel ve dayanıklı tellerle tasarlanmış olan, sabit durabilen ve çarpmaya karşı emniyet sağlayan bu özel ürünleri firmamızdan satın alabilirsiniz.

Manav Reyonu Tasarımlarında Estetik Ve Şık Duruş

Manav ve sebze meyve satışı yaptığınız işletmelerinize özel manav reyonu standları üretimi yapmaktayız. Modern görünümlü, şık ve estetik duruşa sahip olan manav standları yaptırmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.