+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Market ve Manav Aksesuarları / Stand Reyonu

Stand Reyonu

Stand Reyonu

Stand reyonu müşterilere ürünlerin sunulması için teşhir görevi gören bir yapısı vardır. Stand reyonları mağaza veya marketlerin kullanım amacına göre bazı özel günlerinde ürünlerini sergileyebileceği bir yapıya sahip olması sebebi ile kullanılmaktadır. Ürünlerin daha iyi sunulması ve dikkat çekici olması için stand reyonu birebirdir. Kolayca taşınan ve monte edilen stand reyonları bu özelliği ile tercih edilmektedir. Satışların artması ve müşterilerin ürünleri almasında kolaylık sağlaması ile stand reyonları ön plana çıkmaktadır. Fiyat etiketi yapıştırma özelliği olan stand reyonları özel ürünler sergilenirken müşteriye o bilgileri de verir. Birkaç katlı olan stand reyonlarında özel ürünler veya müşteriye tanıtılmak istenen ürünler sergilenir.

Stand Reyon Avantajları

Tanıtım Özelliği

Stand reyonu yapısı itibari ile ürünlerin tanıtımını yapmada önemli bir yere sahiptir. Ürünlerin tanıtılması ve duyurulması için ideal bir özelliğe sahiptir.

Dikkat Çekme

Stand reyonları ürünlerin mağaza içinde veya dışında sergilenmesi ve müşterilerin ilgi odağı haline gelmesi için konumlandırılır. Ürünlerin dikkat çekmesi için yapılan tasarımlar stand reyonlar üzerinde denenerek müşteriyi bağlama özelliğine sahiptir.

Göze Hitap Eden Yapısı

Görsel olarak stand reyonların düzenin sağlanması ve ürünlerin kolayca bulunmasına yardımcı olur. Şık ve dikkat çekici bir yapıya sahip olan stand reyonları müşterilerin ilgisini çekerek ürünlere bakılmasını sağlar.

Stand Reyonu Başlıca Özellikleri

Kolay Montaj

Kolayca taşınabilen ve montaj işlemleri yapılan stand reyonları bu özelliği ile portatif bir yapıya sahiptir. Mağazalarda düzenin sağlanmasına yardımcı olan stand reyonun bu özelliği etkin kullanma olanağı sağlar.

Satış Kolaylığı

Ürünlerin stand reyonlarında iyi bir şekilde planlanması ve çekici hale gelmesi ile stand reyonlarının bu özelliği sayesinde satışları arttırmaktadır.