+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Ürünlerimiz / Market ve Manav Aksesuarları / Stand Reyonu

Stand Reyonu

Stand Reyonu

Mağaza ve marketlerde farklı tarza sahip olan ürünlerin teşhir edilmesi için stand reyonu kullanılıyor. Stand reyonları diğer reyonlardan daha ilgi çekici, gösterişli ve farklı yapıya sahiptir. 3 ya da 4 katlı olan bu reyonlarda özel ürünler sergilenir. Bazen ise normal reyonlarda yer kalmadığında bu reyonlara ihtiyaç duyulur. Bu reyonlarda fiyat etiketi yapıştırılacak özel bölümler de bulunabilir. 

Firmamız market ve mağazalar için kaliteli stand reyonu üretimi yapıyor. Kaliteli ve sağlam malzemeden üretilen stand reyonlarında gösterişli bir yapı hakim oluyor. Sizlerde çalışma yaptığınız alanda bu ürünlere ihtiyaç duyduğunuzda firmamızı tercih edebilir, uygun fiyatlarla işletmenize özel stand reyonları yaptırabilirsiniz.

Stand Reyonlarında Marka İsimli Seçenekler

Mağazanızda farklı markaların ürünlerini satıyor ve bu alanda stand reyonu yaptırmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Kaliteli malzemeden tasarlanmış olan reyonlara marka ismi ve amblemi de yazabilmekteyiz. Bu alanda özel tasarımlarımız ve gösterişli yapıya sahip olan üretimlerimiz bulunuyor. Mağaza, market, kozmetik ürün, parfümeri dükkânları, eczane ve bu gibi mekânlarınız için özel stand reyonu yaptırmak istediğinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

Stand Reyonlarında Sağlam Ve Dayanıklı Ürünler

İşletmelerinize özel stand reyonu yaptırmak istediğinizde firmamızı tercih edebilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı yapıya sahip olan stand reyonları işletmenizde sizlere özel bir alan tasarımı yaptırıyor. Bu alanda profesyonel çalışmalar yapan firmamız dilediğiniz tarza sahip olan stand reyonu tasarımları sunuyor. Market, mağaza ve diğer mekânlarınız için stand reyonu yaptırmak istediğinizde firmamızla irtibat kurabilirsiniz.