+90 (322) 351 71 43

mail@inparaf.com

Anasayfa / Blog / Raf Fiyatları

Raf Fiyatları

Raf fiyatları konusunda mağazamız müşterilerime destek sunmaktadır. Raf sistemleri alarak raf fiyatları konusunda nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyorsanız alacağınız raflar size raf fiyatları konusunda yardımcı olacaktır. Raf sistemleri denilince akla ilk gelen raf fiyatlarıdır. Ama raf fiyatlarından önce rafların kalitesi ve uzun ömürlü olup olmadığı konusu da önemlidir. İhtiyaçlar ve bütçe değerlendirilerek raf tercihleri yapılmaktadır. Raf fiyatları seçeceğiniz ürünlere ve taleplerinize göre değişkenlik gösterecektir.

Raf Fiyatlarında Etkili Olan Faktörler

Bölge Koşulları

Raf fiyatları nerde olduğunuza göre değişkenlik gösterebilen bölge koşullarına göre değişebilir. Raf fiyatları yüksek olan yerler genel olarak merkezi bölgelerde görülür.

Kaliteli Olması

Rafların üretim aşamasında kullanılan malzemeye varana kadar ürünler kaliteli bir değişimden geçer bu da raf fiyatlarına etki eden hususlar arasında yer alır. İmalat aşaması raf fiyatlarını ciddi oranda etkiler. Raflarda kullanılan malzemeye göre raf fiyatları belirlenir.

Taşıma ve Montaj İşlemleri

Ürünleri alırken talep edeceğiniz durumlara göre değişkenlik gösteren nakliye ve montaj işlemleri de raf fiyatları dışında fiyatlandırmayı etkileyen faktörler arasında yer alır.

Ekstra Özellikli Olması

Raf sistemleri alırken belirleyeceğiniz ekstra özelliklere göre raf fiyatları tercih konusu olur. Alacağınız raflarda aydınlatma, ek depo vs. gibi ek özellikler raf fiyatlarını belirlemede önemli rol oynamaktadır.